Dla mediów

Budynki wielorodzinne w technologii modułowej, produkowane przez Unihouse Oddział Unibep SA, znalazły się w gronie trzech finalistów w kategorii „Produkt użytkowy” w tegorocznym konkursie Podlaska Marka Roku.

Czy budynki Unihouse wygrają w tej kategorii? O tym zdecyduje głosowanie, które trwa na stronie internetowej http://podlaskamarka.pl/lista-kandydatow-glosowania/

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do głosowania - każdy głos się liczy! Głosowanie jest bardzo proste!
Rozstrzygnięcie konkursu Podlaska Marka Roku nastąpi pod koniec kwietnia 2018 r. na specjalnej gali, która będzie miała miejsce w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Konkurs Podlaska Marka Roku, organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, jest jednym z najważniejszych rankingów gospodarczych Polski północno-wschodniej. 

W czasie II edycji Gali Biznesu Polsko-Szwedzkiego Unibep SA, spółka z Bielska Podlaskiego, została wyróżniona statuetką Mercuriusa. Uroczystość miała miejsce 2 lutego 2018 r. w Ambasadzie RP w Sztokholmie. – To dla nas wielkie wyróżnienie, ale i wielkie wyzwanie. Cieszymy się, że jesteśmy na rynku szwedzkim i że jest to kolejny kraj, gdzie możemy budować nasze innowacyjne wielorodzinne budynki wykonane w technologii modułowej – mówił w czasie spotkania Leszek Gołąbiecki, Prezes Zarządu Unibep SA. Prócz bielskiej spółki Zespół ds. Nagrody Mercurius – nagrody przyznawanej przedsiębiorstwom zasłużonym dla polskiego biznesu w Szwecji – wyróżnił Polskie Linie Lotnicze LOT.

Leszek Marek Gołąbiecki, prezes zarządu Unibep SA, oraz dr hab. Inż. Roman Kuczyński, Prorektor ds. Rozwoju Politechniki Białostockiej, 10 stycznia 2018 r. podpisali list intencyjny oraz umowę o współpracy między spółką z Bielska Podlaskiego, a Wydziałem Architektury białostockiej uczelni. To kolejna umowa Unibep SA z kolejnym wydziałem PB – wcześniej została podpisana z Wydziałem Budownictwa i Inżynierii Środowiska.

Zakończyły się prace nad konstrukcją biurowca Ogrodowa Office, powstającego w centrum Łodzi. Tym samym budynek osiągnął swoją maksymalną wysokość 6 pięter. Z tej okazji 21 listopada 2017 r. na terenie inwestycji odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, zorganizowana przez generalnego wykonawcę, firmę Unibep SA z Bielska Podlaskiego. Inwestorem biurowca jest Warimpex.

Unia europejska