Od lat Unibep SA jest nagradzany przez różne gremia, zarówno podlaskie, jak też ogólnopolskie. Firma z Bielska Podlaskiego jest doceniana za rzetelność, odpowiedzialność, ale także jakość budowania. Poniżej prezentujemy tylko niektóre z przyznanych wyróżnień.

Największy Przychód Netto 2015. W rankingu Kuriera Porannego Grupa Unibep SA zajęła 3. miejsce w tej kategorii. Nagroda w ramach Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw 2016.

Perła Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Wielkie. Unibep został wyróżniony certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorstw za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Eksportowy Produkt województwa podlaskiego 2016. Tytuł ten otrzymały domy modułowe produkowane przez Unihouse Oddział Unibep SA. Konkurs Regionalne Orły Eksportu jest częścią Programu Rozwoju Eksportu. Celem programu jest wsparcie polskich eksporterów w prowadzeniu biznesu międzynarodowego.

Nagrody w konkursie Budowa Roku. Domaniewska Office Hub oraz Słodowiec City - te obiekty zrealizowane przez Unibep SA dostały nagrody I stopnia w konkursie "Budowa Roku 2015". Złote Statuetki "Budowa Roku w regionie północno-wschodnim" otrzymały dwie inwestycje zrealizowane przez Oddział Drogowy Unibep SA: za rok 2013 - przebudowa drogi Białystok - Kleosin, za rok 2014 - budowa infrastruktury drogowej przejścia granicznego w Połowcach.

Wyróżnienie tytułem i statuetką w konkursie Budowniczy Polskiego Sportu - XVI edycja. Unibep SA i Leszek Gołąbiecki Prezes Zarządu zostali wyróżnienie tytułem i statuetką Budowniczy Polskiego Sportu. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach programu "Budujemy Sportową Polskę".

Kryształowa Cegła dla Aqua Lublin. Unibep SA jako generalny wykonawca Aqua Lublin otrzymał Kryształową Cegłę w konkursie na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej. Organizatorem konkursu, który odbył się już po raz 15. jest Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin.

Unibep z tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł”. W ramach Forum Zmieniamy Polski Przemysł, odbyła się uroczystość nadania wyróżnień i tytułów "Tego, który zmienia polski przemysł". Unibep SA otrzymał wyróżnienie za sprawną realizację strategii zrównoważonego rozwoju opartego na ekspansji eksportowej, która zaowocowała dużą skalą działalności i dobrymi wynikami finansowymi.

Osobowość Branży Budowlanej 2014 Leszek Gołabiecki Prezes Zarządu Unibep SA. Osobowość branży to wyróżnienie specjalne, przyznawane przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika "Builder" szefom firm za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

Budowlana Firma 2014 Unibep SA. To wyróżnienie jest przyznawane przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika "Builder" firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.

Wyróżnienie od BCC. Unibep SA oraz Leszek Gołabiecki Prezes Zarządu otrzymali Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu w konkursie Lider Polskiego Biznesu organizowanego przez Business Centre Club

Licencja na budowanie Unibep S.A. jest jedyną polską firmą, która otrzymała licencję na prowadzenie robót budowlanych na Białorusi. Ten dokument, ważny na okres pięciu lat, jest warunkiem koniecznym do prowadzenia działalności biznesowej  na rynku naszego wschodniego sąsiada. 8 kwietnia 2015 roku otrzymaliśmy dwie atestacje najwyższej I kategorii: na sprawowanie funkcji generalnego wykonawcy, jak i na prawo bezpośredniego wykonawstwa robót budowlanych na Białorusi

Certyfikat SINTEFF - Norweskie Zezwolenie Centralne. Unihouse Oddział Unibep SA posiada "Centralne uznanie odpowiedzialności prawnej przedsiębiorstwa na podstawie ustawy o planowaniu i budownictwie" wydane przez norweski Wydział ds. Jakości Budowlanej w Oslo. Wydany dokument pozwala na uzyskanie pozwoleń budowlanych i wykonywanie prac budowlanych w przyznanych obszarach i klasach działalności na terenie całej Norwegii.

Awans na liście „Rzeczpospolitej” Grupa Kapitałowa Unibep znalazła się na 276. miejscu listy 500 największych polskich przedsiębiorstw. Ranking opublikowała „Rzeczpospolita”. W porównaniu do roku ubiegłego spółka awansowała o 23 miejsca – z pozycji 299. na 276., co jest jednym z największych „skoków” na liście.

Unibep SA Superfirmą. Spółka z Bielska Podlaskiego otrzymała tytuł SUPERFIRMY 2015 w powiecie bielskim w rankingu „Gazety Współczesnej”. To ranking promujący najlepszy firmy pod względem prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Nominacja dla Unibepu. Firma Unibep SA nominowana do tytułu  "Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2015" w kategorii pracodawcy z sektora prywatnego zatrudniający powyżej 50 osób na umowę o pracę.

Certyfikat wiarygodności płatniczej. Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Miło nam poinformować, iż całościowa ocena kondycji finansowej Unibep S.A., w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej.