Na budowie „Dzielna 64” zawiesiliśmy wiechę na budynku, w jego najwyższym punkcie. Zawieszenie wiechy jest to moment, w którym stan surowy budynku jest ukończony. To świetny czas aby zatrzymać się na chwilę, podziękować wszystkim za ciężką pracę i docenić codzienny wysiłek tych wszystkich, którzy biorą udział w budowie. 

„Dzielna 64” to inwestycja, która łączy w sobie urok nowoczesnego miasta i historycznej, cichej części stolicy. Architektura budynku charakteryzuje się eleganckimi formami geometrycznymi, wykorzystującymi kontrast światłocienia, materiału i koloru. Kolorystykę budynku utrzymano w jasnej tonacji podkreślonej dużą ilością szkła transparentnego.

Aparthotel „Studio Centrum” przy ul. Pawiej 51 jest już prawie na ukończeniu. „Studio Centrum” to przede wszystkim pomysł na inwestowanie w nieruchomości. Tzw. mikroapartamenty to idea opierająca się na dwóch założeniach: niewielki metraż lokalu, w samym sercu miasta. Nowoczesna architektura z eleganckimi elementami drewnianymi znakomicie wpisuje się w historyczną część Muranowa.

Obydwie inwestycje usytuowane są na pograniczu Śródmieścia i Woli, i realizowane są przez Unibep SA dla spółki Ochnik Development, której hasło przewodnie to „Elegancja w Budownictwie”.

Na zdjęciu (od lewej): Marek Kurek – kierownik budowy „Studio Centrum”, Arkadiusz Sidoruk – kierownik budowy „Dzielna 64”.