Unidevelopment — deweloper z certyfikatem

Unidevelopment SA jest deweloperem o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego Warszawy i Poznania. Firma posiada również doświadczenie w realizacji powierzchni komercyjnych. Spółka należy do Grupy UNIBEP notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Unidevelopment SA jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Kapituła PZPB (Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa) przyznała po raz kolejny firmie prestiżowy Certyfikat Dewelopera. Otrzymują go rzetelne i wiarygodne spółki działające na krajowym rynku nieruchomości.

 

Władze Unidevelopment

Zbigniew Gościcki

Zbigniew Gościcki Prezes Zarządu         Unidevelopment SA

Rewolucjonista i wizjoner, a przy tym twardy negocjator. Każdy plan inwestycyjny zamienia w sukces sprzedaży. Na co dzień pogodny, otwarty i wspierający.

Z zamiłowania żeglarz i motorowodniak.

Mirosław Szczepański

Mirosław Szczepański Wiceprezes Zarządu Unidevelopment SA

Doświadczony manager, od wielu lat związany z branżą deweloperską. W spółce zajmuje się zarządzaniem procesami inwestycyjnymi, dążąc z konsekwencją i optymizmem do realizacji nawet najbardziej złożonych projektów.

Swoją pasję dzieli między sporty górskie i wodne.

Mariusz Przystupa

Mariusz Przystupa Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy Unidevelopment SA

Finansista i strateg. Bierze aktywny udział w ustalaniu i realizacji polityki firmy poprzez analizę kondycji finansowej i rentowności procesów inwestycyjnych oraz planowanie i prognozowanie kosztów spółki.

Interesuje się fotografią reporterską oraz dobrym kinem.

Dane teleadresowe

Unidevelopment SA

ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa

Sekretariat
pon.-pt 8.00 - 16.00

(48 22) 298 98 96
(48 22) 298 98 97

Dział Sprzedaży
pon.-pt.9.00 - 17.00
(48 22) 225 55 55