Wojciech Jarmołowicz

Wojciech Jarmołowicz Prezes Zarządu

Ukończył Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek marketing i zarządzanie.

Przez 25 lat pracował w redakcjach gazet wydawanych na terenie Polski północno-wschodniej: Gazecie Współczesnej, Kurierze Podlaskim i Kurierze Porannym. Przeszedł całą ścieżkę kariery – od pracy w korekcie po pełniącego obowiązki redaktora naczelnego gazet codziennych i Dyrektora Agencji Prasa Podlaska.

Pomysłodawca i realizator m.in. rankingów: Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw, Innowacje, Superfirmy.

Autor dwóch książek prezentujących najważniejsze postacie podlaskiego biznesu – „Liderzy podlaskiej gospodarki” oraz „Bielsk Podlaski – liderzy podlaskiej gospodarki”. W Unibep SA pracuje od marca 2015 r., jest kierownikiem działu komunikacji oraz rzecznikiem prasowym firmy.


Dorota Oleksy

Dorota Oleksy  Członek Zarządu

Absolwentka Politechniki Białostockiej na kierunku Zarządzanie w handlu zagranicznym oraz kilku studiów podyplomowych o kierunkach ekonomicznych i technicznych: pedagogicznym, rachunkowości i finansach, bezpieczeństwie i higienie pracy oraz ochronie środowiska. Od 2013 r. pracownik Działu BHP i Ochrony środowiska Unibep SA w Bielsku Podlaskim. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w przedsiębiorstwach prywatnych na rynku mazowieckim i podlaskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy społecznej w zarządzaniu spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi, m.in. była Przewodniczącą Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej i Członkiem Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej.


Rada Fundacji Grupy Unibep Unitalent


  • Jan Mikołuszko – Przewodniczący Rady Fundacji
  • Małgorzata Bil-Jaruzelska – Członek Rady Fundacji
  • Leszek Gołąbiecki – Członek Rady Fundacji
  • Paweł Markowski – Członek Rady Fundacji
  • Andrzej Parafiniuk – Członek Rady Fundacji
  • Mateusz Sacharzewski – Członek Rady Fundacji
  • Dariusz Skowroński – Członek Rady Fundacji
 

Statut Fundacji Grupy Unibep Unitalent