Galeria Północna na warszawskiej Białołęce tętni życiem od rana do wieczora. Trwają prace budowlane zarówno na zewnątrz, jak też wewnątrz budynku.

Generalnym wykonawcą obiektu jest Unibep SA, spółka z Bielska Podlaskiego, natomiast inwestorem Galeria Północna Sp. z o.o., której właścicielem jest Grupa GTC, jedna z czołowych spółek sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej.

Galeria Północna z każdym tygodniem zmienia się. Bryła jest praktycznie zamknięta, trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Jak to wygląda – zapraszamy do obejrzenia filmu. Trzeba podkreślić, że Galeria Północna to miejsce przyjazne środowisku. Świadczy o tym przyznany jej certyfikat LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) - otrzymują go budynki pozwalające na oszczędność zasobów oraz mające pozytywny wpływ na zdrowie mieszkańców. Dodatkowo, na dachu Galerii Północnej znajdzie się ogród, dzięki któremu stanowi ona prawdziwe zielone płuca Białołęki!

Planowane otwarcie pierwszego centrum handlowo-rozrywkowego w północno-wschodniej części stolicy nastąpi w drugiej połowie 2017 roku.